На обласних літніх спортивних іграх Вінничини честь району захищали спортсмени та виконавчий апарат районної ради

07.09.17

Нещодавно у місті Вінниці відбулися обласні літні сільські спортивні ігри (ОССІ) Вінниччини 2017 року. Їх організували Вінницька обласна організація ВФСТ «Колос» АПК України та Вінницькі ОДА й облрада. Позмагатися за спортивну першість з’їхалися фізкультурники з усіх районів області, окрім Піщанського.
Після урочистого відкриття ігор протягом двох днів команди сільських та селищних громад Вінниччини змагалися у малому футболі, волейболі, армспорті, гирьовому спорті, легкоатлетичному кросі, настільному тенісі, перетягуванні линви і шашках.

Пройшовши відбірковий етап, жіноча команда з волейболу Вінницького району посіла 6-е місце в області. Честь району захищали: Оксана Зозуляк, Анжеліка Храпко (начальник відділу організаційного, інформаційного забезпечення виконавчого апарату районної ради), Тетяна Сташко, Анна Ілюк, Марина Бортник, Ірина Стасюк, Анна Педоренко.

Достойні результати показали наші фізкультурники й у змаганнях з легкої атлетики у віковій категорії до 35 років, зокрема, Володимир Шевченко виборов – друге місце, Ольга Збавитель – четверте, Ярослав Кулик - восьме, а Тетяна Сташко стала дев’ятою.

Найуспішніше від району на обласних змаганнях виступили наші «силачі» (армспорт та гирьовий спорт). В арм-спорті серед чоловіків у ваговій категорії до 70 кг найкращий результат показав Олександр Шевчук, піднявшись на другу сходину п’єдесталу. Трішки не вистачило до призового місця в ваговій категорії до 60 кг Віталію Марингевичу та в ваговій категорії до 70 кг Ганні Сидорук – в них четверті місця. А серед гирьовиків другим став Віталій Лялюк (у ваговій категорії до 70 кг), п’ятим - Олександр Кальченко й шостим - Володимир Попенко.
Два спортсмени захищали честь краю у настільному тенісі – Володимир Максімов (8 місце ) та Світлана Кравчук (16 місце).
Приблизно такий же результати і у шашкістів – Володимир Борячук (8 місце) та Світлана Кравчук (16 місце). Брала участь наша районна команда і в перетягуванні линви, де не показала гарних результатів.

Джерело інформації: Вінницька