З Днем Служби безпеки України

25.03.13

Шановні працівники Служби безпеки України 

у Вінницькому районі!

Щиро вітаємо Вас з професійним святом –

з 21-ю річницею створення Служби безпеки України!

Служба безпеки України зайняла належне лише їй місце у системі правоохоронних органів нашої держави, здобула авторитет та досвід, відчуває себе невід’ємною часткою держави, відповідальною за її безпеку.

Висловлюємо щиру вдячність за сумлінне й самовіддане виконання Вами конституційного обов’язку, значний внесок у зміцнення національної безпеки, захист політичних, економічних і військових інтересів держави. 
Співробітники служби безпеки — це патріоти, професіонали, які своєю самовідданою працею, зразковим виконанням службового обов’язку, високим професіоналізмом створювали і створюють гарантії захисту та безпеки рідної країни і сприяють зміцненню її авторитету.

З нагоди 21-річниці створення Служби безпеки України бажаємо всім військовослужбовцям-працівникам СБУ міцного здоров’я, невичерпної енергії, натхнення, наснаги і нових професійних успіхів.
Окремі слова подяки і шани ветеранам СБУ, що віддали багато сил і здоров’я нелегкій праці на захист України. Нехай щодня Ваше життя буде щасливим і радісним, а в сім’ях панують тепло і затишок.

Нехай вірність присязі, мужність, повсякчасне прагнення вдосконалювати власну професійну майстерність, творчий підхід до вирішення оперативно-службових завдань, висока порядність неодмінно будуть запорукою нових вагомих внесків у справу захисту державної безпеки нашої Батьківщини.

Від щирого серця бажаємо, аби всі ваші справи були непідвладні плину часу. Хай мир і злагода, людяність і щире слово супроводжують Вашу діяльність на користь рідної України.

 

Голова районної ради                                                 С.К. Щербатий

 

 

Повернутись
Голова районної ради
Сітарський Сергій Миколайович

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація